Hands on the water
Економте воду, енергію та гроші!

Насолоджуйтесь водними процедурами екологічно

Хочете зменшити витрати води та енергії під час прийняття душу та миття рук, не поступаючись власним комфортом?

Менше гарячої води – менше викидів CO2

Фаза використання ручного душа є найбільш вуглецевовитратною: під час неї в атмосферу викидається приблизно в 1000 разів більше CO2, ніж під час виробництва

Ось чому ми поставили перед собою завдання розробляти стійкі рішення для продуктів, які поєднують водо- та енергозберігаючі технології (як-от EcoSmart і CoolStart) з унікальним досвідом миття. Згідно з політикою нашого бренда ми прагнемо нести відповідальність за споживачів, довкілля та планету.

Green.Greener.Eco 2030
icon
Проблема
>99% CO2e
викидів утворюється під час фази користування продуктами водопостачання
icon
Рішення
100% ЕCO
план для всіх наших продуктів водопостачання до 2030 року
icon
Вплив
до -60%
економії води та споживання енергії з водоощадними технологіями hansgrohe
icon
Продуктивність
100%
чудовий дизайн, функціональність і задоволення від користування водою у ванній і кухні

Економія води та енергії за допомогою технологій EcoSmart і CoolStart

Ось чому ми поставили перед собою завдання розробляти стійкі рішення для продуктів, які поєднують водо- та енергозберігаючі технології (як-от EcoSmart і CoolStart) з унікальним досвідом миття. Згідно з політикою нашого бренда ми прагнемо нести відповідальність за споживачів, довкілля та планету.

Завдяки екологічній інновації hansgrohe ви можете водночас заощадити дорогоцінні ресурси й відчути неймовірний комфорт під час прийняття душу. Секрет полягає в технології EcoSmart, завдяки якій використовується до 40% менше води, порівняно зі звичайними душовими лійками hansgrohe, а з EcoSmart+ – навіть до 60% менше. Заощадження води означає й економію енергії для її нагрівання, тож рахунки за газ і електроенергію також зменшуються.

Невелика хитрість, потужний ефект: перегляньте відео, щоб дізнатися, як працює технологія EcoSmart.

Принцип іншої екотехнології hansgrohe – CoolStart – у тому, що тепла або гаряча вода тече лише тоді, коли вона вам дійсно потрібна. Тож якщо ви користуєтеся переважно холодною водою для миття рук, прибирання, поливу квітів тощо, то теж зможете заощадити енергію та власні кошти

У відео наочно продемонстровано процес роботи технології hansgrohe CoolStart.

Змішувачі CoolStart більш безпечні для клімату, ніж стандартні продукти, під час роботи яких щоразу запускається водонагрівач. Коли важіль керування знаходиться в центральному положенні, продукти hansgrohe CoolStart вмикають лише холодну воду. Якщо вам потрібна саме гаряча вода, просто перемістіть ручку на змішувачі CoolStart вліво.

Зелений. Зеленіший. Eco* 2030. Як hansgrohe прагне до сталого розвитку

Стійке мислення та дії, спрямовані на збереження довкілля глибоко вкорінені у філософії бренда hansgrohe. Багато наших продуктів оснащено ресурсозберігаючими технологіями. Ще в 1980-х роках ми були одними з перших виробників у сантехнічній галузі, що запропонували споживачам водозберігаючий ручний душ.

Відомо, що фаза використання ручного та верхнього душа є найбільш вуглецевоємною, оскільки викидів CO2 приблизно в 1000 разів більше, ніж під час виробництва продукту. Саме тому ми поставили перед собою завдання до 2030 року перевести весь наш портфель душів і змішувачів на продукти Eco. Це означає, що ми зменшимо споживання води та/або енергії нашими продуктами на щонайменше на 22% порівняно з базовим 2020 роком.

Logo in touch with our planet